sobota, 14 lutego 2015

Makijaże na walentynki


Dziś walentynki - jedni je obchodzą, drudzy wręcz przeciwnie - nienawidzą. Niezależnie od tego, co planujecie na dzisiejszy dzień przygotowałam dla was zbiór kilku moich makijaży wraz z instrukcjami. Każdy znajdzie sobie coś dla siebie - czy to na wyjście do klubu, do kawiarni z narzeczonym, spacer albo wieczorną posiadówkę z przyjaciółką. Klikajcie po więcej zdjęć ;)

Na początek delikatniejsze propozycje - idealne na spacer czy wyjście do kawiarni. Oko w neutralnych odcieniach z odrobiną błysku [link do instrukcji krok po kroku].


Kolejna delikatna propozycja. Matowe, neutralne oko z odrobiną szaleństwa w postaci kolorowej powieki dolnej - możecie tutaj śmiało sięgnąć nie tylko po zielenie, ale i po fiolety czy niebieskości [link do instrukcji krok po kroku].


Dziewczęcy, różowo-zielony makijaż z odrobiną błysku [link do instrukcji krok po kroku].


Kolejny makijaż w brązach - tym razem jednak z większą ilością błysku [link do instrukcji krok po kroku].Przechodzimy do mocniejszych makijaży - tutaj makijaż w kolorach wschodzącego słońca z linią wodną wypełnioną na niebiesko. Ten makijaż pięknie podkreśli niebieskie oczy [link do instrukcji krok po kroku].


Mocno podkreślone oko w kolorach śliwki i różu świetnie nada się na romantyczną kolację, czy wyjście ze znajomymi do klubu. Seksowne i zalotne spojrzenie gwarantowane [link do instrukcji krok po kroku].


Kolejny makijaż to moja ubiegłoroczna propozycja walentynkowego makijażu - wykonana paletką Sleek Vintage Romance. Oko utrzymane w odcieniach złota, niebieskiego i fioletu [link do instrukcji krok po kroku].


Ostatnia, najodważniejsza propozycja - to typowy makijaż imprezowy ze złotym brokatem. Idealnie sprawdzi się na nocne szaleństwo w klubie [link do instrukcji krok po kroku].


Jak planujecie spędzić dzisiejszy dzień/wieczór?

9 komentarzy:

Dziękuję za wyrażenie swojej opinii :)