niedziela, 5 kwietnia 2015

Top 5 wpisów - marzec 2015


Dziś chciałabym zaprosić Was na luźniejszy wpis, który jest swego rodzaju podsumowaniem ubiegłego miesiąca. Tym razem chciałabym podzielić się z Wami wpisami, które w ubiegłym miesiącu wzbudziły Wasze największe zainteresowanie i być może część z Was je przeoczyła. Poprzez ten wpis chciałabym zapoczątkować nową serię na blogu, która mam nadzieję będzie sukcesywnie pojawiać się co miesiąc. Zapraszam na przegląd 5 najchętniej czytanych postów marca ;)


Wasze największe zainteresowanie w ubiegłym miesiącu wywołał post z blogową wyprzedażą, który znajdziecie tutaj. W ostatnim czasie postanowiłam zmniejszyć zbiory moich kosmetyków kolorowych, które w większości i tak się kurzyły i marnowały w kosmetyczce. Na wyprzedaż trafiło wiele paletek cieni, lakierów i innych kolorowych maleństw. Zajrzyj, być może znajdziesz tam coś dla siebie ;) 

Spore zainteresowanie wzbudziły również moje ostatnie hybrydowe pazurki, które mogliście zobaczyć tutaj. Połączenie czerwieni z bielą i czernią, to klasyczne rozwiązanie. Czarny, stempelkowy wzór dodaje im charakteru i nowoczesności.

Trzecim postem pod względem ilości wyświetleń była recenzja zbiorcza pędzli Hakuro, którą możecie przeczytać pod tym linkiem. Są to popularne pędzle, które posiadam ponad dwa lata i szczerze jestem z nich zadowolona. Jeśli szukacie pędzli do makijażu to zajrzyjcie - być może Was zaciekawią?

Kolejnym popularnym wpisem była recenzja palety pomadek Sleek Ballet, którą przeczytacie tutaj. Tam znajdziecie również jej swatche, a także dowiecie się, ile trzyma się na moich ustach i czy warta jest swojej ceny. 

Piątym, popularnym wpisem w tym miesiącu był dość świeży pościak na temat moich kosmetycznych nowości tegoż miesiąca. Same sprawdźcie na co się skusiłam - być może któryś z tych kosmetyków już miałyście? Jeśli tak to koniecznie podzielcie się ze mną swoimi opiniami ;)

***

A na koniec chciałabym Wam jeszcze życzyć zdrowych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy. Żeby uśmiech nie schodził Wam z twarzy, a także rodzinnej atmosfery. I nie przejedzcie się za świątecznym stołem :)

3 komentarze:

Dziękuję za wyrażenie swojej opinii :)